Депутати Вишгородської міськради закликали Президента знизити тарифи на газ

Вишгородська міська рада стала вже шістнадцятою на Київщині, яка проголосувала за звернення до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету міністрів про підвищення ціни на газ для населення.

Про це повідомляє прес-служба Київського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

«Підвищення ціни на газ – це антинародне рішення, яке не має ніяких законних підстав! Наслідком такого беззаконня стане суттєве подорожчання харчів, ліків, комунальних платежів та життя в цілому, – зазначив голова Вишгородського партосередку «Батьківщини» Трохим Іванов. – Ми маємо виплачувати багатомільярдні кредити, які взяв уряд, фактично ціною свого життя і здоров’я. Наразі незрозуміло, як область переживе зиму з такими «драконівськими тарифами».

За словами голови фракції «Батьківщина» у Вишгородській міськраді Сергія Жадана, попередня ціна на газ, яка становила близько 7 тисяч гривень за 1 тис. м кубічних, уже тоді була завищеною.

«У разі збалансування ціни вона буде в рази нижчою. Це давно довели фахівці та експерти. Проте уряд прикривається субсидіями. Але я як депутат неодноразово спілкувався з людьми, які масово скаржаться на відмови в субсидіях. Ми маємо не допустити цієї боргової залежності, у яку влада заганяє українців. Тому ми сьогодні, як ніколи, маємо згуртуватися та припинити це знущання», – заявив Сергій Жадан.

Раніше аналогічні звернення до керівництва України вже ухвалили Бучанська, Вишнева, Переяслав-Хмельницька, Таращанська, Миронівська, Богуславська, Обухівська, Українська міські ради, Тетіївська, Згурівська, Фастівська, Ставищенська, Переяслав-Хмельницька районні ради, депутати Тетіївської міської ОТГ та Києво-Святошинської райради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова