Депутати від «Батьківщини» взяли участь у громадських слуханнях з питань газопостачання і тарифоутворення

Депутати-«батьківщинівці» Закарпатської облради Антон Ліврінц та Ужгородської райради Ярослав Пришляк взяли участь у громадських слуханнях, організованих ПАТ «Закарпатгаз».

Про це повідомляє прес-служба Закарпатської обласної парторганізації.

На зібранні керівництво «Закарпатгазу» презентувало інвестиційну програму з реконструкції та заміни газових мереж області на загальну суму понад 35 млн грн.

Голова правління ПАТ «Закарпатгаз» Віталій Шатило також поінформував, що підприємство наразі не продає газ, а лише займається його розподілом та обслуговуванням мереж, за що й отримують кошти. Тобто із загальної ціни, яку споживачі платять за газ, облгаз отримує не більше 12% (736 грн на 1000 куб. м). За словами Віталія Шатила, цих грошей підприємству не вистачає, відтак вони пропонуватимуть збільшити тариф з розподілу газу до 1358,8 грн.

Депутати від «Батьківщини» в свою чергу наголосили, що діючі тарифи вже серйозно вдарили по кишені споживачів, відтак будь-які зміни не мають лягати додатковим тягарем на людей.

«Якщо підприємству не вистачає коштів, то це не проблема споживачів, це проблема регулятора ринку. Нехай зроблять перерозподіл часток у загальному діючому тарифі, а ще краще – знайдуть можливість для його зниження для простих громадян», – зазначив Антон Ліврінц.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова