Депутати від «Батьківщини» опікуються дітками з інвалідністю

У Кропивницькому навчально-реабілітаційному центрі пройшли урочистості з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Як повідомляє пресслужба обласної парторганізації, неймовірно відверті та щирі дітлахи влаштували концерт, де продемонстрували свої таланти.

Раніше керівництво реабілітаційного центру розповіло, що їм потрібна побутова техніка для відповідної дитячої кімнати. Саме в цій кімнаті вихованців пристосовують до життя в побуті.

Депутати одразу ж зголосилися допомогти центру та порадувати малечу. За прекрасний концерт діточок обдарували різними солодощами та фруктами.

«Я дуже вдячний за таку неймовірну постановку концерту. Це золоті діти. І наше завдання зробити все, аби ці дітки відчували себе комфортно в нашому житті. Я дуже вдячний, в першу чергу, батькам. Я вдячний керівництву, яке дійсно зробило з цього закладу цілу родину. Від ваших дітей йде щирість та тепло. Ви варті найкращого життя і будемо робити все для вас разом із вихователями, вчителями та батьками. Нехай Бог вас оберігає, а ми зробимо усе, щоб ви були щасливі», – прокоментував подію голова Кіровоградської обласної «Батьківщини» Олександр Чорноіваненко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова