Депутати від «Батьківщини» на Полтавщині домоглися переобрання старост округів

Днями на Полтавщині, завдяки активній позиції обласних та селищних депутатів ВО «Батьківщина», відбулася позачергова сесія Чутівської селищної ради.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, причиною стало незадоволення місцевих жителів новообраними старостами округів, зокрема у ВойнівськомуТаверівському та Черняківському округах.

За словами мешканців округівстаростами обрали незнайомих людей, котрі «дуже далекі від нашого села».

Саме тому, завдяки спільним зусиллям депутата Полтавської обласної ради від «Батьківщини» Лариси Босенко та голови Чутівської районної парторганізації Світлани Петренко, залучившись підтримкою громадян, вдалося домогтися позачергової сесії, на якій було переобрано старост округів.

Від Черняківського округу виступив депутат від ВО «Батьківщина» Сергій Одаренко, який наголосив: «Наразі місцевий кандидат Сергій Дорошко має беззаперечну довіру. Він проводив зустрічі з людьми, має велику підтримку в наших селах, підтвердженням чого є ті списки, які він подав разом із заявою…».

В результаті волевиявлення громадян, старостою Черняківського округу від ВО «Батьківщина» обрали Сергія Дорошка – вчителя за освітою, громадського активіста,  не байдужого до долі рідного краю людини.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова