Депутати Васильківської ОТГ звітують конкретними справами

​Депутати Васильківської ОТГ від ВО «Батьківщина», обрані три місяці тому, прозвітували про роботу, виконану ними за цей короткий проміжок часу.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

​Голова фракції депутатів Зінаїда Голик – юрист за фахом, веде прийоми громадян, надаючи правову допомогу, підтримує малозабезпечені сім’ї та людей, які потрапили в скрутне становище. У Васильківській селищній раді вона працює на посаді керуючої справами Виконавчого комітету.  За минулі  депутатські каденції Зінаїди Голик відремонтовано дороги на трьох вулицях та водогін на закріпленому окрузі. Люди з повагою та вдячністю відгукуються про депутатку, яку обирають вчетверте.

Вікторія Миронець разом зі своїми помічниками опікується людьми похилого віку та багатодітніми сім’ями, оперативно відгукується на звернення про допомогу, насамперед, щодо придбання продуктів харчування та оплати комунальних послуг.

Депутат Денис Поляков на прохання адміністрації Богданівської та Васильківської середньої загальноосвітньої школи 3 на новорічні та різдвяні свята допоміг придбати подарунки та солодощі для дітей.

У двох територіальних громадах, утворених на теренах нещодавно ліквідованого Васильківського району, саме «батьківщинівців» у депутатському корпусі найбільше, що спонукає партійців підтверджувати таку довіру виборців конкретними справами.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова