Депутати Тернопільщини приєдналися до встановлення рекорду України

Півсотні партійців з усіх районів Тернопільщини приїхали на Х Всеукраїнський фестиваль національної вишивки, що відбувся в обласному центрі. На святі зареєстрували рекорд України – «Найбільша кількість депутатів усіх рівнів у вишиванках на одній локації».

Про це повідомляє прес-служба Тернопільського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

«Дякую всім партійцям, які стали учасниками цього масштабного дійства. 350 депутатів не залежно від політичних поглядів об’єднались у добрій справі. У кожного району – своя автентична вишиванка, це як своя душа», – поділився враженнями Василь Деревляний, лідер «Батьківщини» на Тернопільщині.

Партієць розповів, що сам вишивав собі сорочку.

«1989 року я вступив в Українську Гельсінську спілку, і мені ще за більшовицьких часів було соромно не мати вишиванки. Вишивав червоно-чорними нитками, бо це символ боротьби української нації за свою незалежність, свободу, за право бути господарем на власній землі», – сказав Василь Деревляний.

«У Національному реєстрі це не перший рекорд з вишиванками, але перший з такою кількістю депутатів у вишиванках», – зазначила керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова