Депутати Сумської облради обурені рішенням «більшості» про ліквідацію освітнього та медичного закладів

23 липня завершилась липнева сесія Сумської обласної ради, серед головних питань якої – реорганізація Глухівського та Шосткинського медколеджів і ліквідація Шосткинського обласного дитячого протитуберкульозного санаторію.

Як повідомляє пресслужба обласного осередку партії, питання щодо коледжу у Шостці зняли з порядку денного, однак, два інших – розглядалися. 33 депутати підтримали фактичну ліквідацію медколеджу в Глухові та Шосткинського дитячого санаторію.

Депутати фракції ВО «Батьківщина» стали на захист глухівчан та шосткінців, виступивши категорично проти рішення «більшості».

«23 липня завершилась липнева сесія Сумської обласної ради, серед головних питань якої – реорганізація Глухівського та Шосткинського медколеджів і ліквідація Шосткинського обласного дитячого протитуберкульозного санаторію. Незважаючи на потребу в цих закладах, одним натиском «більшість» фактично ліквідувала їх! Наголошую, наша команда виступає категорично проти закриття закладів освіти та медицини. Не можна так цинічно лишати можливості навчатися, оздоровлюватись та лікуватися у місті, селі, селищі людей, які там проживають. Адже не кожен має змогу, зокрема фінансову, подолати сотні кілометрів і дістатися Сум. На жаль, не всі депутати залишились на боці гуманності», – обурився голова фракції «Батьківщина» Вадим Лисий.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова