Депутати обласної ради від «Батьківщини» звернулися до центральної влади щодо необгрунтованого підвищення тарифів

Депутати фракції «Батьківщина» в обласній раді зареєстрували проєкт рішення «Про звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів про негайне ухвалення законопроектів №4680 і №6011 щодо необгрунтованого підвищення комунальних тарифів».

«Собівартість видобутку українського газу становить 1 гривня за 1 кубічний метр, а людям його продають майже у 8 разів дорожче, — сказав голова фракції Роман Мороз. — Продавати власний газ у 8 разів дорожче, аніж він реально коштує під час коронавірусної пандемії, яка похитнула економіку України, є знущанням над народом. Зауважу, що ріст цін на енергоносії відбувається в умовах, коли населення стикнулось із жорсткими карантинними обмеженнями, значними втратами доходів і ростом безробіття, що фактично ставить українців на межу виживання».

Ухвалення парламентом законопроєкту №4680 від 29.01.2021 р. дасть можливість направити газ вітчизняного видобутку на потреби українців, а ухвалення законопроєкту №6011 від 08.09.2021 р. дозволить 2,7 мільярда доларів, отриманих від МВФ, спрямувати на субсидії населенню.

«Сподіваємося на підтримку депутатів інших фракцій», – зазначив Роман Мороз.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова