Депутати міськради від «Батьківщини» долучаються до організації всеукраїнського референдуму

19 квітня відбулася пресконференція голови депутатської фракції в міській раді Анатолія Сагача, очільника міського партосередку Андрія Баранова та голови районної парторганізації Володимира Балицького.

Команда «Батьківщини» на чолі з лідером партії Юлією Тимошенко ініціювала проведення всеукраїнського референдуму з 5-ти питань, що по-справжньому хвилюють людей. Одне з найголовніших – заборона розпродажу української землі.
«Хочу зауважити, що це питання національного значення. Земля – це стратегічний ресурс, від якого залежить продовольча безпека та економічна роль України в світі. Якщо сьогодні, згідно з Конституцією, кожен українець має право отримати 2 га землі, то з хаотично прийнятим ринком землі та недоопрацьованими законопроєктами ми втратимо таку можливість. Без широкого обговорення цього важливого питання не можна розпочинати торги українською землею», – зауважив Анатолій Сагач, голова фракції «Батьківщина» в Сумській міській раді.
Відповідно до опитування соціологічної групи «Рейтинг», 73 % українців виступають проти запровадження ринку сільськогосподарської землі і лише 19 % громадян України його підтримують.
«Згідно з Конституцією, земля є національним багатством і його треба захищати. Партія «Батьківщина» не може погодитися з таким перебігом подій і втрата нашої землі – це фактично втрата суверенітету і втрата держави», – сказав голова Сумського міського партосередку Андрій Баранов.
За словами Володимира Балицького, голови Сумської районної «Батьківщини», законопроєкт № 2194 про внесення змін до Земельного кодексу, який розглядають у Верховній Раді, створює всі передумови для того, щоб українська земля опинилась у власності іноземних корпорацій, а українське фермерство було знищено.
Саме тому депутатська фракція ВО «Батьківщина» у Сумській міській раді та місцеві партійні осередки долучаються до організації референдуму, аби захистити право українців на землю.
Партійці ВО «Батьківщина» звертаються до аграріїв, фермерів та небайдужих жителів Сумщини об’єднатися, щоб разом протистояти розпродажу української землі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова