Депутати Кропивницького провели родинний фестиваль «Моя родина – це Україна»

За сприяння депутатів від «Батьківщини» міської ради Кропивницького у школі-ліцеї №8 обласного центру відбулося свято «Моя родина – це Україна».

Як повідомляє прес-служба Кіровоградського обласного партосередку, цей захід спільно з педагогічним колективом закладу організували й провели «батьківщинівці» Олександр Цертій та Юрій Гребенчук.

Батьки та їхні діти взяли участь у спортивних змаганнях, творчих майстернях та конкурсах, демонстрували музичні таланти. За звання лауреатів фестивалю боролися найактивніші сім’ї кропивничан. Конкурсанти та глядачі під час свята отримали шквал позитивних емоцій і заряд позитиву.

«Головна мета заходу – пропагувати сімейні цінності, а також здоровий спосіб життя. Переконаний, що її ми досягли», – сказав один з організаторів фестивалю, керівник фракції «Батьківщина» в міськраді Кропивницького Олександр Цертій.

За словами «батьківщинівця» Юрія Гребенчука, кожна з родин, що брала участь у змаганнях, може стати взірцем для наслідування, адже всі вони – дружні, активні, творчі.

«Своїм прикладом вони продемонстрували, що можна провести час з родиною так, щоб було цікаво й корисно для кожного», – наголосив партієць.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова