Депутати Кропивницького ініціюють створення наглядових рад на комунальних підприємствах

Депутати від «Батьківщини» міської ради Кропивницького разом із представниками громадської організації «Центр медіарозслідувань «Прозоро», Асоціацією політичних наук, центром «Ейдос» винесли на розгляд громади питання про створення наглядових рад на комунальних підприємствах міста та обговорили його на круглому столі.

Як повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної парторганізації, більшість своїх ініціатив «батьківщинівці» спочатку обговорюють з мешканцями Кропивницького, аби врахувати їх побажання та зауваження.

Створення незалежних наглядових рад на комунальних підприємствах міста нині є надзвичайно актуальним, адже саме на їх роботу жителі Кропивницького нарікають найбільше.

За словами голови фракції «Батьківщина» у міській раді Олександра Цертія, якщо таким підприємством впродовж багатьох років керує одна особа, а ефективність і прозорість роботи комунального підприємства вкрай низькі, то у людей виникають справедливі претензії. Коли ж підприємством керуватиме незалежний колегіальний орган, а кандидатуру керівника рекомендуватимуть декілька осіб, підприємство працюватиме відкрито і багатьох проблем удасться уникнути.

«Ідею створення наглядових рад громади міста, озвучену на засіданні круглого столу, кропивничани підтримали. Наступного місяця ми включимо його до порядку денного сесії й побачимо, наскільки депутати інших фракцій зацікавлені в тому, аби комунальні підприємства міста працювали прозоро й ефективно в інтересах громади», – сказав Олександр Цертій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова