Депутати Київради підтримали акцію освячення пасок для воїнів та вірян

24 квітня, напередодні Воскресіння Христового, Великодні паски освятили у Свято-Феодосіївському ставропігійному чоловічому монастирі.

Як повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації, акція за участю депутатів Київради від «Батьківщини» відбувається традиційно третій рік поспіль.

5 тисяч пасок волонтери одразу після освячення повезли українським воїнам на Схід, ще 5 тисяч передадуть вірянам.

Паски особисто освятив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Він наголосив, що перемога у війні обов’язково буде за Україною.

«Радий, що ми маємо можливість освятити святкові паски й направити їх до наших захисників, які боронять України на Сході. Вони, не шкодуючи свого життя, захищають українську землю від агресора, щоб ми з вами мали мирне небо над головою. Як Христос переміг смерть, постраждавши, так і найкращі сини та дочки нашої держави віддають своє життя для спільної перемоги над ворогом, і тому вони достойні вічного та блаженного життя, бо, віддаючи своє життя, виявляють свою любов до ближніх, до свого народу», – сказав Святійший Владика.

Захід пройшов з ініціативи Громадської організації «Центр захисту киян» та за участю депутатів Київради від «Батьківщини», громадських діячів, волонтерів ГО «Центр захисту киян» та всіх небайдужих.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова