Депутати із Кам’янського підтримали ветеранські команди волейболістів

На Дніпропетровщині депутати Кам’янської міськради від ВО «Батьківщина» Олександр Плахотнік та Сергій Миршавка надали фінансову підтримку ветеранам волейболу з Кам’янського.

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку, завдяки сприянню «батьківщинівців» місто Кам’янське виставило відразу три команди – чоловічу (50+), жіночу (45+) «Міськводоканалу» та жіночу (35+) «Прометей» – на змаганнях за Кубок України серед ветеранів, які проходили з 8 по 12 червня в Коблевому Миколаївської області.

Кам’янчани виступили доволі успішно. Жіноча команда «Міськводоканалу», яку віднедавна очолює лідер «батьківщинівців» міста Олександр Плахотнік, уперше взявши участь у змаганнях такого рівня, здолала чинних володарів Кубка України серед ветеранських команд із Запоріжжя і стала переможцем.

Кам’янчанки в складі колективу «Прометей» вибороли друге місце, поступившись у вирішальному матчі представницям Запоріжжя.

Асоціація ветеранів волейболу Дніпропетровської області висловила вдячність Олександрові Плахотніку та Сергієві Миршавці за підтримку.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова