Депутати Івано-Франківської міської ради проти продажу землі

З ініціативи фракції «Батьківщина» в Івано-Франківській міськраді відбулася позачергова сесія, на якій депутати ухвалили звернення до керівництва держави щодо заборони відкриття ринку землі сільськогосподарського призначення.

«Президент Зеленський та монобільшість у Раді заявила про наміри скасувати мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення та відкрити ринок землі. Усе нині налаштоване на те, щоб продати землю іноземцям. Для української нації земля – це єдиний стратегічний ресурс, від якої залежить економічна безпека. Узаконена торгівля землею може перетворити Україну на сировинну колонію, а громадяни стануть наймитами на своїй же землі», – йдеться у зверненні.

У зверненні депутати вимагають заборонити торгівлю землею, надавати її в довгострокову оренду українцям та створити державний земельний банк.

«Такі стратегічні для держави і болючі для українців питання треба виносити на всеукраїнський референдум, а не приймати без участі та думки народу. Президент Зеленський перед виборами обіцяв з усіх доленосних для України  питань радитися з народом» – сказав голова Івано-Франківської міської парторганізації Руслан Терешко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова