Депутати Чернігівської облради звітують про два роки роботи

23 листопада минуло два роки від часу, як депутати з фракції «Батьківщина» Чернігівської обласної ради прийняли присягу.

Про це повідомляє прес-служба обласної партійної організації.

12250058_899772863446015_5258769142506954629_n

Як розповів голова фракції «Батьківщина» Іван Якуб, протягом двох років депутати-«батьківщинівці» встигли багато зробити. Зокрема, завдяки «Батьківщині» правоохоронці викрили корупційні схеми в Козелецькому лісгоспі, де незаконно вирубували ліс. Проти зловмисників порушено не одну карну справу, а недобросовісних співробітників лісгоспу звільнено з роботи.

«Увесь цей час фракція «Батьківщина» плідно працювала на користь області, і за це я дуже вдячний нашій команді. У нас немає жодного депутата, який би байдуже ставився до своїх обов’язків», – сказав Іван Якуб.

За його словами, фракція «Батьківщина» ініціювала програму пропагування здорового способу життя та попередження хвороб, у рамках якої кожен охочий може пройти в медичних закладах безкоштовний медогляд. Проводиться планове медобстеження жителів районів Чернігівщини.

Іван Якуб зазначив, що депутати з фракції «Батьківщина» запропонували розробляти сільськогосподарські землі, які вже багато років заростають бур’янами, і започаткували для цього інвестиційну програму.

Голова фракції наголосив, що це – тільки маленька частка досягнень «Батьківщини», а плідна робота триватиме й надалі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова