Депутати Чернігівської облради закликали владу України не відкривати ринок землі

25 вересня Чернігівська обласна рада ухвалила звернення до Президента України, голови Верховної Ради та прем’єр-міністра України з проханням продовжити дію мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

За словами Івана Якуба, який очолює фракцію ВО «Батьківщина» в обласній раді, сільськогосподарська земля на Чернігівщині може сконцентруватися в руках шести людей.

«У нашій області – близько 1,3 мільйона орної землі. У законопроекті передбачається, що в межах області одна особа чи одна юридична особа може викупати до 15% землі області. Якщо це імплементувати на нашу область, виходить 195 тисяч гектарів. У такому разі який розвиток села може бути? Шість осіб викуплять всю площу!» – наголосив депутат від «Батьківщини».

Найбільшою бідою, за словами Івана Якуба, буде стати продаж землі іноземцям.

«На мою думку, це призведе до краху Української держави. Земля – це територія, а у світі всі війни йдуть за територію», – сказав він.

Нагадаємо, на Чернігівщині звернення до влади з проханням продовжити мораторій на продаж сільгоспземель раніше вже ухвалили депутати Городнянської громади, звідки родом прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова