Депутати Бородянської райради закликали Президента знизити газові тарифи

29 листопада депутати Бородянської райради проголосували за звернення до Президента України щодо негайного скасування постанови уряду про підвищення ціни на газ для населення.

Як повідомляє прес-служба Київського обласного партосередку, ініціатором розгляду цього питання стала фракція «Батьківщина».

За словами партійців, навіть з урахуванням усіх можливих витрат і закладенням 30% рентабельності, вартість українського газу не перевищуватиме 2500 грн за тисячу кубометрів. Тож те, що творить уряд – це злочин проти українського народу, вчинений з особливою зухвалістю.

«Ми повинні сьогодні відмінити антиконституційне рішення уряду, адже воно порушує право українців на гідний рівень життя. Рівень доходів населення не дозволяє сплатити всі комунальні послуги, а влада ще й підвищує їх вартість, – обурений Ігор Конопацький, голова фракції «Батьківщина» у Бородянській райраді.

Нагадаємо,  аналогічні звернення вже прийняли Бучанська, Вишнева, Переяслав-Хмельницька, Таращанська, Миронівська, Богуславська, Обухівська, Українська, Вишгородська міські ради, Тетіївська, Згурівська, Фастівська, Ставищенська, Переяслав-Хмельницька районні ради, депутати Тетіївської міської ОТГ, а також більшість депутатів Києво-Святошинської райради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова