Депутати-«батьківщинівці» захистили право громадян на землю

Депутати від «Батьківщини» допомогли подружжю літніх людей з Городка, що на Хмельниччині, відстояти власний земельний наділ.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

До громадської приймальні Городоцької районної парторганізації ВО «Батьківщина» звернулася мешканка районного центру Алла Ренькевич.

«Як з’ясувалося з емоційної розповіді літньої жінки, вони з чоловіком уже близько 30 років обробляють земельну ділянку площею 600 кв. м. Нещодавно їм повідомили з міської ради, що землю хочуть забрати й віддати місцевому підприємцю», – розповів очільник Городоцького осередку партії Олександр Шоловей, наголосивши, що земля по праву вже давно повинна належати родині Ренькевичів.

Відтак депутати Городоцької міської ради від ВО «Батьківщина» Олег Пукліч, Володимир Краснощок, Олександр Шоловей та керівник громадської приймальні напрацювали шляхи вирішення проблеми городоцької родини. У підсумку міська рада ухвалила рішення на користь подружжя літніх людей.

«Наразі готуються відповідні документи і володіння клаптиком землі для виживання пенсіонерів буде оформлено юридично», – сказав Олександр Шоловей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова