Депутати-«батьківщинівці» Закарпатської облради відзвітували за минулий рік

В Ужгороді, в конференц-залі готелю «Прага», відбулися збори депутатів від «Батьківщини» місцевих рад області, на яких депутати Закарпатської облради відзвітували про свою роботу за минулий рік.

Як повідомляє прес-служба Закарпатської обласної парторганізації, за підсумками місцевих виборів до обласної ради обрано 7 депутатів від ВО «Батьківщина», які утворили фракцію та увійшли до складу постійних комісій.


За звітний період депутатами фракції підготовлено, зареєстровано та винесено на розгляд ради 57 депутатських запитів.

Понад 230 звернень депутати підготували та скерували безпосередньо до відповідних установ та інстанцій.

Депутати фракції провели 76 особистих прийомів громадян, під час яких до них звернулося 1240 мешканців краю. Найбільша кількість звернень стосувалася надання матеріальної допомоги, допомоги на лікування за програмою «Турбота», а також на виконання рішень судів, юридичної допомоги.
За програмою «Турбота» на лікування мешканців області фракцією «Батьківщина» скеровано 350 тис. грн., 105 тис. грн. виділено як одноразову матеріальну допомогу.

Чимало звернень стосувалося ремонту доріг і транспортної інфраструктури, юридичної допомоги, допомоги при оформленні субсидій на послуги ЖКГ. Усі звернення було розглянуто та скеровано до відповідних інстанцій.

Завдяки наполегливості депутатів із фракції «Батьківщина» у Закарпатській облраді, вдалося виділити кошти з обласного бюджету для потреб районів на загальну суму 1, 8 млн. грн.

Депутати облради від «Батьківщини» підготували ряд звернень до керівництва держави з метою поліпшення житлових та соціальних умов життя мешканців області, домоглися фінансування з бюджету на лікування хворих на цукровий діабет, військовиків, що повернулися із зони АТО, а також боролися з грубими порушеннями в лісовому господарстві та звертали увагу на незадовільний стан доріг.

Депутати фракції впродовж року брали участь у роботі місцевих рад різних рівнів в багатьох районах та містах області, а у складі делегацій обласної ради взяли участь у програмах із транскордонного співробітництва з Угорщиною, Словаччиною, Чехією та Польщею.

Попри те, що фракція «Батьківщина» не найчисельніша в раді, депутати фракції входять до числа найактивніших за кількістю виступів та участю в обговореннях проектів рішень.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова