Депутати-«батьківщинівці» висловили позицію щодо ситуації з пенсіями силовикам

Депутат обласної ради Олександр Розізнаний та Хмельницької районної Валерій Лесков взяли участь у програмі телеканалу «Перший Подільський», присвяченій критичній ситуації з нарахуванням пенсій ветеранам силових структур.

Як повідомляє пресслужба обласного осередку партії, запрошення саме цих осіб до телестудії не випадкове, адже Валерій Лесков є фаховим офіцером, учасником бойових дій, а Олександр Розізнаний – офіцер міліції і  присвятив майже тридесятки років службі у правоохоронних органах, зокрема – боротьбі з організованою злочинністю.

«Мене вразило повне ігнорування владою законних вимог людей, які присвятили своє життя  служінню Україні», – наголосив під час ефіру Олександр Розізнаний, який напередодні  був безпосереднім учасником  акції протесту  пенсіонерів силових структур у столиці. Він розповів,  що понад чотири тисячі  учасників мітингу одноголосно прийняли резолюцію, проте до споруди Верховної Ради України   представників  мітингуючих для передачі документу народним обранцям не допустили.

«Виконайте норму закону!» – ось головна вимога пенсіонерів  правоохоронних органів», – наголосив Олександр Розізнаний і  зазначив, що  діюча влада натомість цинічно плодить нові закони і підзаконні акти, що повністю нівелюють законність в державі.

Про ситуацію з пенсійним забезпеченням  пенсіонерів ЗСУ повідомив Валерій Лесков. Обидва висуванці політичної сили запевнили  своїх колег, що  докладатимуть усіх зусиль, аби справедливість у нарахуванні і виплаті пенсій правоохоронцям та військовим було відновлено.

Дивитися більше : https://www.facebook.com/podilskiy.live/videos/515335413125660/

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова