Депутати-«батьківщинівці» переймаються станом доріг

Депутати фракції «Батьківщина» у Закарпатській облраді звернулися до голови ОДА щодо виділення 200 тис. гривень на ремонт дороги в селі Сасівка.

У селі Сасівка Свалявського району Закарпаття проживає понад 1300 мешканців, більшість яких працює у Сваляві. Вони щоденно дістаються до роботи власним авто, або попутним транспортом, бо перевізники відмовляються їхати до села через жахливий стан дороги.

Раніше, на позачерговій сесії Закарпатської обласної ради ухвалили рішення про погодження переліку автомобільних доріг, які мали ремонтувати за рахунок субвенції з держбюджету області. Згідно з цим рішенням, на капітальний ремонт дороги Свалява-Неліпино-Вовчий передбачили виділити 2 596 731 грн.

Проте, виділили лише 500 000 грн., яких вистачило на ямковий ремонт певних відрізків дороги — вул. Визволення в Сваляві та вул. Головної с. Неліпино. Ремонт дороги в селі Сасівка не проводився зовсім.

У відповідь на звернення мешканців Сасівки, депутати від «Батьківщини» надіслали запит на ім‘я голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова з пропозицією посприяти у виділенні коштів на ремонт дороги.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова