Депутати-«батьківщинівці» Київради допомогли столичним лікарям отримати медичне обладнання

Депутат Київради від «Батьківщини» Марина Кочур відгукнулася на письмове звернення лікарів Київського міського центру репродуктивної та перинатальної медицини про допомогу в придбанні медичного обладнання.

Як повідомляє прес-служба Київської міської «Батьківщини», депутат Київради Марина Кочур звернулась до голови постійної комісії Київради з бюджету та соціально-економічного розвитку Андрія Страннікова з проханням, аби комісія включила до порядку денного чергового засідання розгляд звернення лікарів.


За словами «батьківщинівки», кошти для придбання сучасного медичного обладнання вдалося винайти завдяки клопотанню депутатів «Батьківщини» при коригуванні бюджету столиці у 2017 році.


Марина Кочур розповіла, що 12 лютого відвідала Київський міський центр репродуктивної та перинатальної медицини й перевірила закуплене та встановлене нове лапароскопічне обладнання.

«Поспілкувавшись з командою лікарів-ентузіастів, вірю, що майбутнє в медицині є, але влада має їй всіляко допомагати», – наголосила Марина Кочур.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова