Депутати-«батьківщинівці» допомогли танцюристам із Кропивницького виступити на фестивалі

Депутати міської ради Кропивницького від «Батьківщини» Олександр Цертій та Дмитро Терзов допомогли здійснити мрію учасникам хореографічного ансамблю «Олена».

Як повідомляє пресслужба Кіровоградської обласної парторганізації, юні танцюристи з Кіровоградщини впродовж року готувалися до участі у фестивалі «Батумська хвиля 2019», однак, на поїздку до Грузії у них забракло коштів. «Батьківщинівці» підтримали дітей.

Хореографічний колектив успішно виступив на фестивалі і виборов найвищу нагороду – Гран-прі фестивалю.

На своїх сторінках у соцмережах батьки учасників «Олени» та їхні керівники висловили щиру подяку депутатам від «Батьківщини».

«Діти здійснили незабутню подорож до Батумі, покупалися в морі, побачили цікаві пам’ятки історії Грузії, а також гідно представили на фестивалі рідний Кропивницький і всю Україну», – написали у фейсбук батьки.

За словами Олександра Цертія і Дмитра Терзова, кіровоградська «Батьківщина» завжди йде назустріч талановитим землякам. За підтримки міської парторганізації, понад десять художніх колективів змогли продемонструвати свої таланти на рівні України та за її межами.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова