Депутати «Батьківщини» взяли участь у відборі проєктів розвитку громад

23 листопада голова Полтавської обласної парторганізації Сергій Бєлашов і Лариса Босенко, заступник голови партійної організації, взяли участь у засіданні обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад області.

Всього було відібрано 36 проєктів, розроблених сільськими, селищними та міськими радами. Вони будуть реалізовані в наступному році за кошти обласного та місцевого бюджетів. На це спрямують 26 мільйонів гривень.

«Заводська, Білицька, Краснолуцька і Петрівсько-Роменська територіальні громади подали проєкти на створення або удосконалення пожежних підрозділів. Це пришвидшить надання допомоги рятувальників у разі виникнення надзвичайної ситуації, –зауважила Лариса Босенко. – Хорольська територіальна громада та Оржицька селищна рада подали проєкти на придбання спеціального обладнання для благоустрою територій».

«Подані ініціативи стосувалися покращення екологічної інфраструктури, розвитку спортивної й туристичної інфраструктур, впровадження енергозберігаючих технологій в комунальних закладах, збереження історико-культурної спадщини, освітнього, наукового та інформаційного забезпечення розвитку місцевого самоврядування і надання послуг населенню», – підсумував Сергій Бєлашов.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова