Депутати «Батьківщини» відзвітували за рік роботи

Впродовж грудня 2021 року депутатські фракції «Батьківщини» у радах Закарпатської області прозвітували перед обласною партійною організацією за рік роботи у радах різних рівнів.

Загалом в області 174 депутати від «Батьківщини» представляють інтереси своїх громад у всіх районах.

За перший рік каденції депутататами було винесено на розгляд сесій звернення щодо недопущення зростання цін на газ та енергоносії, щодо референдуму проти продажу землі, заборони азартних ігор, звернення до КМУ щодо фінансування Державної програми підтримки розвитку Українських Карпат та ініціювання внесення змін до ЗУ «Про статус гірських населених пунктів України», а також ряд інших важливих для кожної громади звернень.

Депутатами обласної ради висувалося на голосування звернення до керівництва держави щодо недопущення об‘єднання медичних закладів краю в один великий, що призведе до певних проблем у цій галузі для кожного мешканця.

Депутат Закарпатської обласної ради Василь Крулько відвідав багато населених пунктів краю, де на місцях ознайомився з проблемами громад. Завдяки цим поїздкам вдалося посприяти ремонту навчальних закладів Вишківської та Драгівської громад в рамках програми «Спроможна школа для кращих результатів», виділити кошти на створення нових стадіонів та спортивних майданчиків і врятувати від реорганізації та закриття Солотвинську алергологічну лікарню, а також завдяки клопотанню Василя Крулька вдалося розпочати будівництво пожежної станції у Драгівській сільській територіальній громаді.

Депутатка обласної ради Мирослава Ливч за звітний період взяла участь у 120 заходах різних рівнів та ініціювала депутатський запит про надання Комунальному закладу культури «Закарпатський народний хор» статусу національного; запит про виділення коштів для проведення робіт з реконструкції робіт корпусу Свалявської лікарні.

Завдяки клопотанню Мирослави Михайлівни було видалено кошти на капітальний ремонт дороги Свалява-Довге-Липча (відрізок Стройне-Дусино);  будівництво спортзалу Неліпинського ЗЗОС; ямковий ремонт дороги Свалява-Неліпино-Вовчий -500 тис. грн.; виділено автобус для Неліпинського ЗЗОС та  матеріальну допомогу по програмі « Турбота» в розмірі 100 тис. грн.

Депутатом Закарпатської обласної ради Георгієм Горватом пролобійовано:

будівництво нової ЗОШ у селищі Кольчино, що на Мукачівщині; поточний ремонт дороги Зняцево- Драгиня- Кінлодь- Вінкове; відновлення школи-інтернату в с. Домбоки; проведення інтернету в гірські віддалені села області; розподіл трьох нових автівок швидкої допомоги на Мукачівську СЕДМ (Мукачево, Ракошино, Нижній Коропець).

Ці і багато інших ініціатив було втілено в життя у Закарпатській області протягом року. Є успіхи і звичайно ж, є над чим працювати й надалі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова