Депутати «Батьківщини» проти закриття шкіл на Полтавщині

Днями у Лохвицькій ОТГ відбулася 11 сесія міської ради 8 скликання. На порядку денному стояв ряд питань, пов’язаних зі школами, що звучали приблизно так «…реорганізація школи шляхом приєднання…».

Як повідомляє пресслужба обласного осередку партії, йдеться про утворення філій з приєднаних шкіл.

Така ситуація вкрай обурила депутата Лохвицької міської ради, очільника Лохвицького партійного осередку Петра Чорного.

На своїй сторінці у Фейсбуці він написав:

«Чим це «пояснять», поки що сказати складно. Як правило в таких випадках у хід йдуть аргументи про кількість учнів у школі та класах, високу вартість утримання учбових закладів та низьку якість знань, що діти отримують у малокомплектних школах. Напевно так і будуть «пояснювати» ситуацію депутатам, щоб проголосували. Чим такі зміни «пояснять» батькам та громадськості, сказати важко. Та і взагалі чи будуть пояснювати? Я, до прикладу, не чув, аби з цих питань проводили громадські слухання в селах, або батьківські збори в цих школах, напевно просто поставлять перед фактом».

Згідно чинного законодавства, філії можуть працювати як школи 1 ступеня (початкові), або як школи I-II ступеня, це залишається на розсуд місцевої влади. Як будуть працювати тамтешні майбутні філії, поки що невідомо, бо положень про роботу філій ще не оприлюднили.

Депутати ВО «Батьківщина»  не мовчать про такі значимі для громадян питання, тим більше, якщо питання стосуються освіти майбутнього покоління.  

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова