Депутати «Батьківщини» долучилися до захисту Полтавщини

Було надано кошти, техніку, пісок і збудовано два блокпости.

­
💙💛«Україна – наша Батьківщина, тому ми негайно стали на захист нашої землі. Для громад Полтавського району надали техніку, блоки, пісок, трактори і збудували необхідні захисні споруди та два блокпости, – розповів Сергій Шандиба, генеральний директор підприємства «Полтаватрансбуд», депутат Щербанівської територіальної громади від ВО «Батьківщина». –  Окрім цього, долучився до охорони порядку громади в нічний час. Зараз захист України – наше найголовніше завдання, тому всі сили направили на допомогу нашим військовослужбовцям. Передали кошти на продукти харчування та на пальне для техніки. На цьому ми не зупиняємося й продовжуємо активно працювати, адже тільки разом переможемо і захистимо нашу землю».
💙💛На потреби військовослужбовців допомогу в розмірі 100 тис. грн також надав депутат Полтавської обласної ради від ВО «Батьківщина» Микола Корецький.
💙💛«Шість днів триває війна в Україні. Ми з вами, дорогі українці, переживаємо надзвичайно складні часи. Але я хочу висловити захоплення Вами. Люди, ви прекрасні, адже об’єдналися за лічені години і організували допомогу для наших ЗАХИСНИКІВ, які зараз у запеклих боях відвойовують нашу з вами свободу. Разом, плече до плеча, на захисті держави стоять: армія, волонтери, тероборона і весь наш народ! Я горда бути українкою! Наша сила – в єдності! Люблю вас, тримайтеся! Ми обов’язково переможемо!!! Слава Україні!», – сказала Лариса Босенко.
💙💛«Ворог напав на нас підло, о 4 ранку, коли всі спали. З того моменту ми не спимо. Ми згуртувалися як ніколи: ціною власного життя українці боронять свою країну, розгортають волонтерські штаби, записуються у територіальну оборону та готують коктейлі молотова, щоб зустріти так званих «визволителів»! – наголосив Сергій Бєлашов. – Нас лякають ядерними бомбами, та український народ безстрашний! Ми вже це довели! Ми сильні! Ми сміливі! Ми обов’язково вистоїмо! Нікому не підвладно поставити на коліна українців. Ми обов’язково переможемо! Ми будемо стояти до кінця заради Батьківщини і щодня будемо допомагати нашій армії. Слава Україні! Героям слава!»

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова