Депутата від «Батьківщини» обрано заступником голови райради на Одещині

24 листопада відбулася перша сесія новоствореної Роздільнянської районної ради Одеської області.

Як повідомили у пресслужбі «Батьківщини» Одещини, до складу депутатського корпусу райради увійшло шість депутати від «Батьківщини» – Альона Александрова, Владислав Дмитренко, Оксана Добровольська, ВячеславЧабан, Ліна Слухінська та Дмитро Ракович, що є другим результатом серед партій, які увійшли до ради.

На першій сесії депутати прийняли присягу та обрали голову і заступника районної ради. Заступником голови Роздільнянської райради обрано депутатку-«батьківщинівку» Альону Александрову.

Депутати  наголосили на важливості консолідації зусиль для того, аби негайно міняти стратегію розвитку держави на прикладі свого району в межах повноважень ради.

«Батьківщина» отримала другий результат серед партій на цьогорічних місцевих виборах, що говорить про несприйняття українцями того шляху, яким веде державу нинішня влада. Ми націлені у свої роботі лише на результат та протидію усім кризовим викликам. Ми готові працювати для того, щоб країна мала шанс на розвиток, а не на той хаос, який сьогодні панує в Україні», – заявили депутати фракції «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова