Депутата-«батьківщинівця» номіновано на звання почесного громадянина Хмельницького

Депутата Хмельницької міської ради від ВО «Батьківщина» Лева Бірюка висунуто на здобуття звання «Почесний громадянин м. Хмельницького».

Серед організацій, які запропонували саме його кандидатуру, – Всеукраїнська організація ветеранів, Хмельницький козацький курінь та Громадська рада при Хмельницькому міськвиконкомі, до складу якої входять понад сім десятків громадських організацій обласного центру.

Про це повідомляє прес-служба Хмельницького обласного партосередку ВО «Батьківщина».

Бірюк

Лев Бірюк – людина у місті над Бугом знана, відома й шанована. Його тричі обирали депутатом Хмельницької міськради, він є депутатом трьох скликань Верховної Ради України та депутатом першого скликання Хмельницької облради. Великий авторитет серед хмельничан та їх довіру Лев Бірюк здобув передусім активним виборюванням інтересів містян на всіх рівнях, невпинною боротьбою за справедливість та активною життєвою позицією.

«Ми підтримуємо кандидатуру Лева Васильовича за його постійну увагу до проблем молоді, адже саме за молодими – майбутнє», – сказала перший заступник голови Хмельницької обласної організації ГО «Батьківщина молода» Наталія Кошай і зауважила, що, незважаючи на шанований вік, Лев Бірюк завжди опікується проблемами «молодіжки», підтримує всі молодіжні акції та заходи, навчає молодих місцевих політиків та радо ділиться з ними неабияким досвідом суспільно-політичної роботи.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова