Депутат Вінницької міської ради від «Батьківщини» зустрілася з Послом США

Депутат Вінницької міськради від «Батьківщини» Ганна Давиденко 16 квітня побувала на офіційному прийомі у резиденції Посла Сполучених Штатів Америки пані Марі Йованович.

Як повідомляє прес-служба Вінницької обласної партійної організації, на зустрічі також були присутні радник з питань преси, освіти і культури Карен Робблі, заступник політичного радника Посольства США в Україні Ту Нгуєн, перший секретар Аташе з питань культури та освіти Шон О‘Хара.

На зустрічі були також колежанки Ганни Давиденко, які відвідували США в рамках професійної програми обміну «Посилення впливу жінок у політиці».

Учасники зустрічі ділилися своїми враженнями, говорили про гендерну рівність, гендерні ініціативи та гендерні виклики в Україні.

«Надзвичайно надихаюча зустріч з пані Послом Сполучених Штатів Америки в Україні Марі Йовановіч у її резиденції. На запрошення пані Посла ми мали нагоду знову зустрітися з колежанками, з якими три тижні подорожували США та вивчали участь жінок у політиці. Обговорювали становище жінок-політиків в Україні та можливі шляхи збільшення кількості жінок у радах усіх рівнів, у тому числі, й у Верховній Раді. Пані Посол запевнила, що вірить у демократію та краще життя в Україні, а з такими жінками як у нас, це обов’язково станеться», – сказала депутат від «Батьківщини» Ганна Давиденко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова