Депутат від «Батьківщини» запобіг знесенню гаражного масиву в Чернігові

22 січня комунальне підприємство «Муніципальна варта» мало знести 34 гаражі біля жіночої виправної колонії в Чернігові. Їх власники звернулися по допомогу до очільника Чернігівської «Батьківщини», депутата облради Дмитра Іванова, який домігся відтермінування рішення про демонтаж будівель.

Про це повідомляє прес-служба Чернігівської обласної парторганізації.

«МАФи були зведені не одне десятиліття тому. Більшість власників гаражів мають у них погреби, де зберігають консервацію та овочі. Тож, побачивши на початку січня оголошення про демонтаж, люди зрозуміли, що через поспіх у боротьбі з МАФами можуть залишитися без запасів продуктів», – розповів Дмитро Іванов.

Рішенню про демонтаж гаражів передувало нещодавно виявлене прокуратурою порушення – відстань від сараїв до паркану колонії менша ніж 2,5 метра, а також лист від виправної установи про підмивання паркану колонії опадами, які стікають з дахів будівель.

Власники гаражів та «батьківщинівці» вважають, що необов’язково руйнувати МАФи, щоб запобігти підмиванню паркану колонії. На їхню думку, достатньо переробити дахи гаражів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова