Депутат від «Батьківщини» взяв участь у презентації міні-проектів на Харківщині

Днями депутат Харківської обласної ради від «Батьківщини» Едуард Юрченко взяв участь в урочистій презентації міні-проектів, що відбулася у місті Валки.

Як повідомляє прес – служба Харківської обласної парторганізації, загалом було презентовано шість успішно впроваджених міні-проектів.

IMG_8520

Перший проект – «Вдала інвестиція в здоров’я валківчан». За кошти обласного та міського бюджетів придбано сучасний тренажерний комплекс, який встановили на території стадіону. Ще три успішно реалізованих енергозберігаючих міні-проекта в місті Валки – це заміна вікон і дверей у житлових будинках, завдяки чому в п’яти будинках міста стане значно тепліше.

До дня міста валківчани отримали ще один приємний подарунок – біля приміщення відділу державної реєстрації актів цивільного стану з’явилася «Алея закоханих сердець».

IMG_8519

Шостий проект був особливим. До дня визволення села від фашистських загарбників завдяки міні – проекту ініціативної групи мешканців села Костів «Будемо гідними пам’яті полеглих!» було завершено ремонт пам’ятника «Братська могила».

Вручаючи відповідні сертифікати конкурсу «Разом у майбутнє», Едуард Юрченко подякував усім, хто долучився до розробки та втілення у життя цих проектів.

На урочистостях з концертними програмами були присутні представники громадськості, депутати місцевих, районних та обласної рад, керівництво району.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова