Депутат від «Батьківщини» вшанував пам’ять свого земляка

Депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Гілал Ісаєв відвідав меморіал учасника Другої Світової війни з Азербайджану, розвідника 79-ї розвідувальної роти 1-ї гвардійської армії Степового фронту Микаіла Алекперова.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку.


Пам’ятник встановлено в селі Рудька Царичанського району, вшанувавши хоробрість розвідника Алекперова, який загинув у 1943 році, пробравшись до села Бородаївка Верхньодніпровського району, де ціною власного життя розкрив вогневі точки ворога.

«Сьогодні ми молимося, щоб на українській землі були мир і щастя. Українці гідні жити щасливо і спокійно», – сказав Гілал Ісаєв, покладаючи квіти до меморіалу.


Партієць також є уродженцем Азербайджану. Він давно завоював повагу серед українців, адже став депутатом обласної ради, отримавши у своєму виборчому окрузі найвищий відсоток підтримки серед кандидатів від усіх політичних сил.

Наразі Гілал Ісаєв є кандидатом у народні депутати України по виборчому округу № 34, до якого входять міста Вільногірськ, Жовті Води, Верхньодніпровський, П’ятихатський та Царичанський райони.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова