Депутат від «Батьківщини» вимагає капремонту занедбаної вулиці в Чернівцях

Депутат Чернівецької міськради Артур Мунтян з фракції «Батьківщина» ініціював звернення до уряду з проханням негайно виділити кошти на капітальний ремонт вулиці Хотинської.

Про це повідомляє пресслужба обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

Наразі вулиця, якою проїжджає більшість транспорту через відсутність об’їзної дороги, у настільки занедбаному стані, що ямковий ремонт не врятує ситуацію. Мешканці та активісти періодично перекривають вулицю Хотинську з вимогою негайно відремонтувати її. Днями вони оголосили про безстрокову акцію перекриття вулиці від 24 червня.

На сесії Чернівецької міськради Артур Мунтян запропонував звернутися до Кабінету Міністрів України з проханням негайно виділити кошти на капітальний ремонт вулиці Хотинської.

«Попереднє звернення уряд, на жаль, проігнорував. Нині ж очікуватимемо більш конструктивної позиції», – сказав депутат.

Пропозицію повторного звернення до уряду підтримали 32 депутати, а вже наступного дня екстрено зібралася колегія облради з цього питання. Колегія рекомендувала міському голові Чернівців провести перерозподіл коштів і виділити на ремонт Хотинської більшу суму, а також вирішили звернутися до прем’єр-міністра України з проханням виділити кошти на капітальний ремонт цієї вулиці.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова