Депутат від «Батьківщини» відстоює фінансування медицини

Депутат Хмельницької обласної ради від «Батьківщини», член виконкому Летичівської селищної ради Наталія Кухарук відстоює право мешканців громади на якісне і доступне медичне обслуговування.

З ініціативи «батьківщинівки» внесені зміни до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги Летичівської селищної ради. Передбачено збільшити фінансування амбулаторій та ФАПів у 2021 році на 412,6 тисяч гривень, повідомляє пресслужба обласного осередку партії.

На території Летичівської селищної ради функціонує чотири амбулаторії загальної практики сімейної медицини та 27 пунктів тимчасового базування. Загальною проблемою для сільських закладів охорони здоров′я є низький рівень матеріально-технічної бази –відсутнє хірургічне та ЛОР-обладнання, потребують заміни застарілі електрокардіографи та фізіотерапевтична апаратура. Також необхідно забезпечити лікарів загальної практики сімейної медицини спеціальним портативним обладнанням.

«Кожен мешканець громади повинен мати належну первинну медичну допомогу за місцем проживання», – наголошує Наталія Кухарук.

Відтак, загальна сума на реалізацію програми сягнула 4,5 млн гривень. Це рішення одностайно підтримали депутати Летичівської селищної громади на черговій сесії ради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова