Депутат від «Батьківщини» відроджує садівництво на Полтавщині

Депутат Полтавської облради з фракції ВО «Батьківщина», заступник голови обласної парторганізації Андрій Сімонов сприяє відродженню на Полтавщині кращих традицій садівництва.

Як інформує прес-служба регіонального партосередку, господарство ПП «Крячківка-Агро-Плюс», яке очолює «батьківщинівець», одним із перших в області заклало декілька гектарів потужного грушевого саду.

За словами Андрія Сімонова, українських груш на ринку – лише 10 відсотків, а держава не сприяє розвитку ні садівництва, ні аграрної галузі загалом. Тож депутат висловив переконання, що відроджувати сільське господарство необхідно «не з верхів, а з низів».

«Минулої осені висадили близько семи тисяч саджанців, усі прижились. Це перспективний напрям роботи для розвитку села, адже створені нові робочі місця, особливо для жінок. Хоча роботи й матимуть сезонний характер, але це краще, ніж тотальне безробіття, характерне для більшості наших сіл», – каже «батьківщинівець».

Андрій Сімонов поінформував, що наразі триває облаштування системи автоматизованого поливу саду, а в майбутньому територію саду розширять.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова