Депутат від «Батьківщини» відкрив Парк – готель у козацькому селі

Депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина», голова П’ятихатської районної партійної організації Гілал Ісаєв відкрив Парк – готель «Каспій» у селі Жовте.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

«Село Жовте – козацьке і має славну історію. Я впевнений, що воно буде цікавим для численних туристів, для яких ми пропонуємо найсучасніший сервіс», – пояснив Гілал Ісаєв головну ідею свого задуму.

З нагоди такої події сюди завітав і народний депутат України Вадим Івченко.

19 квітня   6 травня 1648 року неподалік від Жовтого відбулася битва козаків під проводом Богдана Хмельницького з авангардом польсько-шляхетського війська. За переказами, штаб українського гетьмана розміщувався у Жовтому, звідки він послав дозір до Кам’яного Затону, аби залучити на свій бік реєстрових козаків. Поповнивши свої загони реєстровцями, Хмельницький оточив польське військо і вщент розбив його.

У селі є пам’ятники гетьману Богдану Хмельницькому, встановлений у 1954 році.

Для уродженця Азербайджану Гілала Ісаєва Жовте стало другою батьківщиною, адже тут він свого часу став жити, переїхавши з рідної землі.

Парк-готель «Каспій», розташований на березі мальовничого озера, пропонує для своїх гостей найвишуканіший сервіс – ресторан з різноманітним меню, комфортні готельні номери, альтанки, басейн і мальовничу територію.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова