Депутат від «Батьківщини» став на захист працівників культури

Депутат Хмельницької обласної ради, керівник фракції «Батьківщина» Сергій Яковлев долучився до вирішення питання щодо заборгованості двом сотням працівникам бюджетної сфери.

Майже 200 працівників культури Ізяславщини не отримали заробітну плату за січень та компенсаційні виплати. Причиною того є недотримання в процесі адміністративної реформи чіткої процедури ліквідації районних бібліотеки, будинку культури,  школи мистецтв, місцевого краєзнавчого музею. Проте, поки тривали юридичні перипетії, працівники виходили на роботу і сумлінно виконували свої обов’язки.

«До мене, як до депутата обласної ради, обраному від цього округу, зверталися з проханням допомогти вирішити  наболілу проблему. Я абсолютно поділяю обурення людей, адже працівники культури, соціального захисту мають мізерні зарплати і будь-яка недоплата  впливає на їх сімейний бюджет», – розповів Сергій Яковлев.

Депутат повідомив, що на зібранні, в роботі якого взяли участь депутати Хмельницької обласної ради,  керівництва Шепетівської РДА та Шепетівської районної ради, голова  Ізяславської ОТГ, домовлено про розробку програми, яка буде винесена на розгляд позачергової сесії Шепетівської районної ради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова