Депутат від «Батьківщини» розвиває на Харківщині молочну галузь

Депутат Харківської обласної ради від «Батьківщини» Олександр Мельник запустив в експлуатацію на підпорядкованому йому сільгосппідприємстві «Маяк» новозбудований молочний комплекс.

Про це повідомляє прес-служба обласної партійної організації.

У презентації комплексу взяли участь представники Сахновщинської районної та Харківської обласної держадміністрацій, для яких Олександр Мельник провів екскурсію новими корпусами.

Як розповів «батьківщинівець», будівництво проводилося з «нуля» й тривало впродовж двох років. Витрати на будівництво та оснащення молочного комплексу склали 2 млн грн.

Сахновщинська РПО.

Оскільки для підприємства головне це якість молока, то весь процес виробництва повністю автоматизований згідно з європейськими стандартами. У новозбудованому приміщенні встановлено сучасний молокопровід італійського виробництва.

«Це для нас знакова подія, оскільки в минулому господарство пережило дві фінансові кризи, коли був спад виробництва молока й воно нікому не було потрібне. Та все ж, якщо є тваринництво, його потрібно зберегти, а краще – розвивати. Коли збільшили поголів’я корів, то постало питання про будівництво нових приміщень. Разом із колективом ухвалили рішення: зводимо новий корпус», – зазначив Олександр Мельник.

Гості також відвідали місцевий дитячий садок та сільський ФАП і ще раз пересвідчились, яку суттєву допомогу надає депутат «Батьківщини» розвиткові соціальної сфери.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова