Депутат від «Батьківщини» прозвітував про свою роботу

Депутат Київської облради від ВО «Батьківщина» Віктор Світовенко провів зустріч із жителями села Терезине Білоцерківського району.

Як передає пресслужба Київського обласного партосередку, політик прозвітував про свою роботу в облраді, розповів про подальші плани та відповів на запитання.

Найбільше людей хвилює закриття сільських відділень «Укрпошти», ціни на газ, пенсійне забезпечення.

Віктор Світовенко розповів, що звернувся до керівництва «Укрпошти», де його запевнили, що жодного відділення на Київщині 2019 року не планується закривати, й пообіцяв і надалі тримати питання під контролем.

«Таке живе спілкування дає можливість дізнатися про реальні справи на селі, проблеми й перспективи, донести людям важливі питання сьогодення», – говорить Віктор Світовенко.

Він також відвідав село Богатирка Ставищенського району. Під час святкування дня Івана Купала депутат-«батьківщинівець» передав громаді сертифікат на зведення дитячого ігрового комплексу «Фортуна», що включає в себе будиночок, гірку, гойдалку, канатну драбину, пісочницю та лавки.

«Намагаюся дбати про підростаюче покоління, соціально незахищених дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах», – зазначає Віктор Світовенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова