Депутат від «Батьківщини» придбав ялинку для жителів Світловодська

Стало приємною традицією те, що 19 грудня у Світловодську відкривають дві новорічні ялинки: першу – на центральній площі міста, другу – на мікрорайоні Ревівка.

Засновник такої традиції, організатор та одноосібний спонсор ревівського свята – депутат від «Батьківщини» Світловодської міської ради Володимир Петров.

Святковий вечір прикрасили музичні номери виконавців Міського палацу культури, казкові персонажі з улюблених дитячих мультиків та традиційні герої новорічних святкуваньСнігуронька, Дід Мороз та Святий Миколай.

Після традиційного привітання від організатора свята Володимира Петрова на всіх діток чекав приємний сюрприз – новорічний подарунковий набір солодощів.

А наостаноксвятковий фейерверк, адже ніщо не здатне створити настільки яскраву новорічну атмосферу, як «вогняні квіти» у вечірньому небі.

«Я хочу подякувати всім, хто допомагав в організації та проведенні нашого свята, – говорить Володимир Іванович, – артистам Палацу культури за святкову програму і всім, хто, не зважаючи на не зовсім приємну погоду, прийшов, аби провести вечір разом з нами».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова