Депутат від «Батьківщини» підтримує аматорський спорт на Київщині

Днями депутат Київської обласної ради від «Батьківщини» Олег Кищук узяв участь в урочистостях, присвячених святкуванню Дня села Заворичі Броварського району.

Як повідомляє прес-служба Київської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», Олег Кищук завітав на свято з двома грошовими сертифікатами – на 3 та 10 тисяч гривень.

Програму святкування Дня села Заворичі прикрасив турнір із боксу, до якого допустили 14 спортивних пар. Найкращим бійцем суддівська команда визнала Володимира Єрьоменка, жителя селища Калинівка. Юний переможець отримав від представника «Батьківщини» сертифікат на 3 тисячі гривень.

сертіфікат2_Кищук

«На жаль, нині держава значно недофінансовує спорт. Особливо це відчувається на селі. Вижити спорт може лише завдяки небайдужим людям, меценатам, громадам, які спільно дбають про здорове сьогодення нашої країни», – сказав Олег Кищук і вручив громаді сертифікат на 10 тисяч гривень.

Кошти від «батьківщинівця» підуть на придбання спортивного інвентарю для нового залу боксу в Мокрецькій школі, який відвідують і жителі села Заворичі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова