Депутат від «Батьківщини» переймається проблемами людей з інвалідністю

Депутат Вінницької міської ради від ВО «Батьківщина» Ганна Давиденко закликала громадян підтримати звернення дорослих та дітей з інвалідністю до Президента України.

Як повідомляє прес-служба Вінницької обласної парторганізації, електронну петицію зареєстровано на сайті Президента України.

У петиції українці вимагають від глави держави звернути увагу на грошове забезпечення осіб з інвалідністю: «Вимагаємо від Вас як гаранта прав і свобод людини й громадянина України звернути увагу на наше грошове забезпечення, а саме – на принизливий розмір соціальної допомоги по інвалідності».

Ганна Давиденко вважає, що кожна родина в Україні заслуговує на достойне життя.

«Ті сім’ї, у яких є діти з інвалідністю, сьогодні опинилися у вкрай важких обставинах. Нині я отримую надзвичайно багато звернень від батьків дітей з інвалідністю. Вони діляться зі мною своїми численними проблемами: реабілітація, ліки, спеціальне обладнання коштують дуже дорого й соціальної допомоги катастрофічно не вистачає. Де знайти родині на лікування дитини десятки тисяч гривень на рік, якщо пенсія становить менше двох тисяч?» – написала на своїй сторінці у Facebook представниця «Батьківщини».

Ганна Давиденко закликала небайдужих громадян долучитися до корисної справи.

Свій підпис під петицією можна поставити тут.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова