Депутат від «Батьківщини» організував поїздку до зони бойових дій на Донбасі

Штаб Національного захисту Кам’янського, очолюваний депутатом міської ради від «Батьківщини» Віталієм Чернявським, організував дводенну поїздку до зони бойових дій на Донбасі.

Про це повідомляє пресслужба Дніпропетровського обласного партосередку.

Поїздку приурочили до 6-ї річниці загибелі 11 українських воїнів 19 червня 2014 року під Ямполем. Дорогою ціною визволено від загарбників місто Червоний Лиман. Серед загиблих виявився і камянчанин Віталій Мосьпан.

«З Віталієм ми були знайомі до війни, неодноразово їздили до нього, остання зустріч була 16.06.2014 року, а вже 19 червня Віталій разом із батальйоном вийшли на марш у Червоний Лиман. Незважаючи на те, що в нього на нозі був зламаний палець, він все ж пішов із хлопцями в останній бій», – розповідає Віталій Чернявський.

Штаб Національного захисту Камянського вже не один рік організовує такі поїздки до памятника загиблим українським воїнам. Як зазначають активісти штабу, весь час вони чують слова вдячності від місцевих жителів за визволення Червоного Лиману від окупантів.

Активісти традиційно проїхалися бойовими позиціями, поспілкувалися з військовиками, почули про їхні проблеми та потреби і поставили за мету по можливості задовольнити їх під час наступної поїздки, підготовку до якої вже розпочали.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова