Депутат від «Батьківщини» допомагає Центру комплексної реабілітації інвалідів

Депутат Хмельницької міської ради, керівник фракції ВО «Батьківщина» Богдан Лукашук відвідав Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Родинний затишок».

Заклад для перебування осіб з особливими потребами на Хмельниччині створено одним із перших у країні ще 2006 року. Неодноразово допомогу  його  підопічним надавав знаний  політик, депутат  Верховної Ради 4-7 скликань України Олег Лукашук. Ставши обранцем місцевого органу самоврядування, продовжив традицію  благодійництва і його син Богдан.

За час існування Центру реабілітацію в «Родинному затишку» пройшло  майже 200 осіб, а сьогодні там перебуває 76 підопічних.  Для їх потреб  депутатом міськради було придбано та передано  набори для творчості (фарби, бісер, матеріали для ліпки) та канцелярське приладдя.

До благодійництва також долучився очільник Хмельницької обласної організації «Батьківщина молода» Дмитро Боголюбський. Молоді політики  наголосили, що й надалі надаватимуть посильну допомогу закладу для людей з особливими потребами.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова