Депутат від «Батьківщини» на Луганщині закликав селищну раду до конструктивної роботи

Голова Сєвєродонецького міського партосередку, депутат міськради Володимир Ляховий взяв участь у роботі сесії Борівської селищної ради.

Як повідомляє прес-служба Луганської обласної парторганізації, «батьківщинівець» поставив на порядок денний питання про будівництво дитячих майданчиків.

Сессия 1
«Міська рада виділяє вам кошти на будівництво дитячих спортивних майданчиків, але за наявною у мене інформацією, ви відмовляєтеся реалізовувати цей проект. Це так чи ні?» – запитав Володимир Ляховий.

Депутати відповіли, що відмовляються від допомоги, яку пропонує їм місто, бо не хочуть брати відповідальність за утримання майданчиків. Вони вважають, що у селищі достатньо майданчиків.

Разом зі своїм помічником Олександром Байдіним депутат відвідав один із таких майданчиків і побачив, що його територія заросла травою, на гойдалках стирчать з каркаса під сидіннями іржаві саморізи.

Сессия 3
Олександр Байдін показав депутату селищний клуб, який за документами капітально відремонтували минулого року. Будівля в незадовільному стані – у стінах тріщини, з парапету обсипається цегляна кладка, на фундаменті місцями відвалилася штукатурка.

«Борівське – велике гарне селище, але, на жаль, перебуває у досить занедбаному стані. Депутати міської ради готові допомагати, ми – за конструктивну роботу. Але ініціатива має бути і від селищної ради», – наголосив Володимир Ляховий.

Сєвєродонецька міська парторганізація активізує свою роботу в Борівському. Володимир Ляховий покладає великі надії на свого помічника Олександра Байдіна, який все життя прожив у селищі, знає його проблеми і здатний реалізувати соціальні програми й забезпечити контроль роботи селищної ради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова