Депутат від «Батьківщини»: Міському голові не слід зловживати переведенням шкіл на дистанційну форму навчання

До депутата Світловодської міської ради від ВО «Батьківщини» Романа Домбровського надходять скарги від громадян щодо порушення виконавчими органами Світловодської міської ради гарантованого права на освіту.

Обурення заявників викликає, на їх думку, безпідставне переведення закладів загальної освіти міста Світловодськ на дистанційну форму навчання.

«Переведення шкіл на дистанційну форму навчання – це власні повноваження виконавчих органів міської ради на чолі з міським головою. Зважаючи на те, що ані громаді, ані депутатам не надали для ознайомлення документів, які б свідчили б про неможливість відвідування учнями закладів освіти, особисто я вважаю, переведення закладів освіти міста на дистанційну форму навчання незаконним», – наголосив Роман Домбровський, депутат Світловодської міської ради від ВО «Батьківщина».

Депутат вимагає від міського голови негайно скликати місцеву комісію ТЕБ та НС рішенням якої зафіксувати наявність в місті обставин, які об‘єктивно унеможливлюють відвідування закладів освіти учнями.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова