Депутат від «Батьківщини» допоміг засобами захисту службам у справах дітей

Депутат Хмельницької обласної ради, керівник фракції «Батьківщина» Володимир Федорчук допоміг засобами захисту службам у справах дітей двох віддалених районів області.

 Тисячу захисних масок та 18 літрів антисептичного розчину  розподілено між  службами Теофіпольського та Білогірського району.

Під час епідемії коронавірусу навантаження на працівників  названих структур зросло. Окрім сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей у складних життєвих обставинах,  працівникам служб необхідно контролювати умови життя хлопчиків та дівчаток, які  через карантин повернулися з інтернатів.

Як повідомив  керівник Служби у справах дітей  Білогірщини Сергій Присяжнюк, таких у  різних селах району  77 діток.

Понад  сотнею, позбавлених батьківського піклування  сиріт, дітей із неблагополучних родин та «інтернатівців» опікуються працівники  Служби у справах дітей Теофіпольської райдержадміністрації.

 «Засоби захисту стануть у нагоді  нашим працівникам, котрі під час пандемії та карантиних обмежень їздять у віддалені села до дітей. Їх також передадуть  нашим  підопічним -хлопчикам та дівчаткам», –  сказала  начальник Служби  у справах дітей Теофіпольщини Оксана Федорчук.

«Ситуація, що склалася через пандемію коронавірусу і  введення карантинних обмежень, не повинна перешкоджати піклуванню про  соціально незахищені верстви  населення, а особливо – про дітей», – сказав Володимир Федорчук. 

Депутат-«батьківщинівець» і надалі особисто   надаватиме допомогу  людям похилого віку, інвалідам та  дітям.  

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова