Депутат від «Батьківщини» допоміг спортсменові стати чемпіоном світу

Звання чемпіона світу з шашок-100 для спортсменів з обмеженими можливостями завоював відомий у Кам’янському майстер спорту Кирило Іванов. Його участь у престижних змаганнях стала можливою завдяки підтримці депутата міськради від ВО «Батьківщина» Сергія Миршавки.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку.

Талановитий шашист Кирило Іванов протягом останніх двох років перебував на тривалому лікуванні, і участь у чемпіонаті світу була для нього надзвичайно важливою.

Іванов

У змаганнях, які проходили в болгарському місті Кранево, кам’янчанину протистояли спортсмени з восьми країн – Білорусі, Ізраїлю, Латвії, Молдови, Польщі, Росії, Узбекистану та України. Змагаючись у класичній програмі (2:00 на партію для кожного учасника), Кирило Іванов зумів за тур до завершення турніру завоювати звання чемпіона світу-2017. З дев’яти проведених поєдинків спортсмен переміг у семи, а в двох партіях судді зафіксували нічийний результат.

Найближчі суперники Кирила росіянин Володимир Гайсинський і українець Юрій Верещака відстали від переможця на 3 очки. В іншому виді програми чемпіонату світу – швидкій грі (10 хвилин на партію для кожного учасника) кам’янчанин прийшов до фінішу третім.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова