Депутат від «Батьківщини» допоміг постраждалій відшкодувати збитки

Депутат-«батьківщинівець» Старосинівської районної ради Микола Маліновський допоміг громадянці захистити свої права та відшкодувати збитки, понесені через незадовільну роботу електромереж.

Про це повідомляє прес-служба Хмельницького обласного партосередку.

«До громадської приймальні поступила заява від громадянки Ганни Ніколайчук зі Старої Синяви. Жінка скаржилася, що від короткого замикання лінії електропередач в її квартирі вийшли з ладу дорогі побутові електроприлади на десятки тисяч гривень. Заявниця розповіла, що неодноразово повідомляла про проблему Старосинявський РЕМ, зверталась до керівництва ПАТ «Хмельницькобеленерго», починаючи з серпня минулого року», – розповів про поневіряння мешканки райцентру Микола Маліновський.

Лише після звернення депутата до керівництва ПАТ «Хмельницькобеленерго» відповідна комісія задокументувала понесені Ганною Ніколайчук збитки.

«Станом на 21 липня 2017 року вартість виведених із ладу електроприладів відшкодовано», – повідомив Микола Маліновський і зауважив, що жодне звернення до депутатів від «Батьківщини» не залишається без розгляду й допомоги.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова